O Salvum

Kilka lat temu kiedy podejmowaliśmy decyzję o rozpoczęciu projektu pod nazwą Salvum postawiliśmy przed sobą jeden cel – stworzenie firmy, która będzie dostarczać swoim klientom nowoczesne i skuteczne produkty.

Produkty co do których będziemy absolutnie pewni, że spełniają najwyższe standardy jakościowe. Tej idei pozostaliśmy wierni do dzisiaj.

Jakość

Złoty Laur Konsumenta dla Feminovit+DHA

Suplement diety dla kobiet w ciąży doceniły wszystkie mamy, przyznając im w 2013 roku prestiżową nagrodę Złoty Laur Konsumenta.

28423.jpg

 

 

Składniki

Produkty, które wprowadzamy na rynek wytwarzane są przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych składników, pozyskiwanych z najbardziej zaufanych źródeł. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką czystością oraz odpowiednią standaryzacją, która gwarantuje ich dużą skuteczność.
Staramy się ponadto, aby jak najwięcej składników było zgodnych z  Farmakopeą Europejską.[1]

 

Warunki wytwarzania

W trosce o naszych konsumentów wytwarzamy nasze produkty w warunkach znacznie przewyższających wymagania przewidziane dla tej kategorii (suplementów diety) tj. według standardów GMP. [2] To pozwala uzyskać produkt w pełni bezpieczny, wytwarzany w warunkach identycznych jak produkty lecznicze.
Dużo wysiłku wkładamy również w to aby nasze produkty były jak najbardziej przyjazne i funkcjonalne dla pacjenta. Dlatego też staramy się, aby jak największa ich ilość była oferowana w formie łatwej do połknięcia kapsułki miękkiej
Zadbaliśmy również o to, aby wszystkie nasze produkty były wytwarzane w Polsce.

 

Dystrybucja

Nasi klienci to ludzie, którzy, podobnie jak my, mają świadomość jak ważny jest zdrowy tryb życia. Dlatego też uznaliśmy, że zasługują na to, by otrzymać nie tylko najlepsze składniki, ale i fachową opiekę. Apteki, które prowadzą dystrybucję produktów Salvum otrzymują także nasze wsparcie merytoryczne oraz przechodzą szkolenia produktowe. W rezultacie oferujemy klientowi nie tylko wyjątkowe produkty, ale również opiekę farmaceutyczną.

[1] Farmakopea Europejska (Ph. Eur.) – farmakopea zawierająca spis substancji czynnych i podłoży używanych przy sporządzaniu produktów farmaceutycznych w Europie.

[2] Dobra praktyka wytwarzania, GMP (od ang. good manufacturing practice) – zestaw standardów stosowanych w produkcji przemysłowej. Standardy GMP zapewniają wysoką jakość i czystość materiałów użytych do produkcji danego wyrobu. Zapewniają również pełną kontrolę nad jakością oraz pochodzeniem surowców. Stosowanie tych zasad daje konsumentom większy poziom komfortu i pewność bezpieczeństwa produktu.