zdjęcie nr 0

Protego OMEGA-3

Suplement diety

Protego OMEGA-3 zawiera najwyższej jakości olej z ryb morskich będący źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (EPA i DHA).

Pełnią one ochronną rolę dla organizmu ludzkiego wspierając pracę układu sercowo-naczyniowego i odpornościowego.

Zadbaj o Siebie i o Swoje Serce! Chroń je! Przyjmuj Protego OMEGA-3.

 

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji Protego OMEGA-3

Olej z ryb, w tym:

1000 mg

EPA - kwas eikozapentaenowy (18%)

180 mg

DHA - kwas dokozaheksaenowy (12%)

120 mg

Opakowanie Protego OMEGA-3 zawiera 60 kapsułek.

Składniki: olej rybi (źródło kwasów omega-3), żelatyna, substancja wiążąca - glicerol, woda, przeciwutleniacz - octan DL-alfa tokoferolu.

masa 1 kapsułki: 680 mg

zawartość netto: 40,8 g

Ochrona Twojego Serca

EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Protego OMEGA-3 dostarcza dużej ilości kwasów wielonienasyconych. DHA wpływa również pozytywnie na proces widzenia oraz właściwą pracę układu nerwowego - przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Kwasy omega-3 nie są syntetyzowane przez organizm ludzki i trzeba je dostarczać z zewnątrz jedząc 2-3 razy w tygodniu ryby morskie lub przyjmując suplement diety Protego OMEGA-3.

Protego OMEGA-3 zawiera 300 mg kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA). Korzystne działanie występuje codziennym przy spożywaniu EPA i DHA łącznie w ilości 250 mg dziennie.

Zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie Protego OMEGA-3

Preparat stosować w trakcie spożywania posiłku lub bezpośrednio przed posiłkiem. W razie trudności z połykaniem zawartość kapsułki można wycisnąć i spożyć z pokarmem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Ostrzeżenia:

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny przyjmowanie preparatu skonsultować z lekarzem.

Zapobieganie chorobom serca i naczyń to m.in.:

  • zdrowe odżywianie (dieta z niską zawartością cholesterolu)
  • regularna, codzienna aktywność fizyczna (minimum 40 minut spaceru w szybkim tempie - codziennie)
  • unikanie stresu i palenia papierosów

Czy taki jest styl Twojego życia?

Czy regularnie poddajesz się profilaktycznym badaniom lekarskim i przestrzegasz wszystkich zaleceń lekarza?

Czy znasz parametry Swojego lipidogramu?

Zadbaj o Siebie i o Swoje Serce ! CHROŃ JE ! Przyjmuj Protego OMEGA-3. Twoje Serce nie należy wyłącznie do Ciebie ... Należy również do Twoich Bliskich

Opakowanie Protego OMEGA-3 zawiera 60 kapsułek

Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Wyprodukowano w UE dla: Salvum LAB Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Ul. Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra