zdjęcie nr 0

Ginkosal Forte

Suplement diety

Suplement diety Ginkosal Forte zawiera wysokiej jakości składniki, które korzystnie oddziałują na układ krążenia oraz wykazują działanie antyoksydacyjne.

Ponadto, zawarty w składzie produktu ekstrakt z miłorzębu japońskiego wspomaga pamięć oraz funkcje poznawcze, słabnące wraz z wiekiem.

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji Ginkosal Forte

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego

110,0 mg

Ginkoflawonoglikozydy 24%

26,4 mg

Laktony terpenowe 6%

6,6 mg

Opakowanie zawiera 60 tabletek.

Suplement diety Ginkosal Forte zawiera wysokiej jakości ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), standaryzowany na zawartość substancji aktywnych biologicznie (ginkoflawonoglikozydów oraz laktonów terpenowych), które korzystnie oddziałują na układ krążenia oraz wykazują działanie antyoksydacyjne.

Ponadto, ekstrakt z miłorzębu japońskiego wspomaga pamięć oraz funkcje poznawcze, słabnące wraz z wiekiem.

 

 

Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Ostrzeżenia:

Preparat nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i w czasie laktacji. W przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków, w tym przeciwzapalnych, przeciwzakrzepowych lub hamujących agregację płytek krwi, przed spożyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Opakowanie Ginkosal Forte zawiera 60 tabletek.

Preparat przechowywać w temperaturze 15-25°C w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano w Polsce dla: Salvum LAB Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Ul. Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra