zdjęcie nr 0

Garda MED

Wyrób medyczny

Garda MED to wyrób medyczny o smaku czarnej porzeczki, zawiera naturalny ekstrakt z porostu islandzkiego.

ŁAGODZI KASZEL I CHRYPKĘ

Garda MED zawiera ekstrakt z porostu islandzkiego zwanego także płucnicą islandzką. Zawarty w pastylkach ekstrakt z porostu islandzkiego po rozpuszczeniu w jamie ustnej wiąże się z wilgotną wydzieliną błony śluzowej tworząc na powierzchni jamy ustnej i gardła powłokę ochronną, która stanowi barierę o właściwościach nawilżających i osłaniających.

 

Dostępne w Aptekach opakowania zawierają 24 i 60 pastylek do ssania.

BEZ CUKRU

Skład: Maltitol, guma arabska, sorbitol, ekstrakt wodny z porostu islandzkiego , kwas cytrynowy, aromat z czarnej porzeczki, wosk carnauba, olej kokosowy, wosk pszczeli, acesulfam K, barwnik–antocyjany.

Dostępne opakowania zawierają 24 i 60 pastylek do ssania. BEZ CUKRU.

Wyrób medyczny Garda MED – pastylki do ssania o smaku czarnej porzeczki zawiera naturalny ekstrakt z porostu islandzkiego.
Łagodzi kaszel i chrypkę

Zawarty w pastylkach ekstrakt z porostu islandzkiego po rozpuszczeniu w jamie ustnej wiąże się z wilgotną wydzieliną błony śluzowej tworząc na powierzchni jamy ustnej i gardła powłokę ochronną, która stanowi barierę o właściwościach nawilżających i osłaniających.

  •  pastylki do ssania łagodzą objawy chrypki,
  • zmniejszają uczucia pieczenia oraz podrażnienia gardła,
  • nawilżają  i chronią błonę śluzową, jamy ustnej i gardła,
  • pastylki stosuje się także pomocniczo w okresie nadmiernej eksploatacji strun głosowych,
  • działają łagodząco w przebiegu podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła na skutek zatkania nosa w stanach infekcji i alergii

 

Ssać powoli do 2 pastylek kilka razy na dobę. Można stosować u dzieci powyżej 4 roku życia i dorosłych. Pastylek nie należy połykać, ale pozwolić, aby powoli rozpuściły się w jamie ustnej.

Przeciwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować u chorych na fenyloketonurię.

Opakowania produktu Garda MED zawierają 24 i 60 pastylek do ssania.


Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu. Nie stosować w przypadku uszkodzenia opakowania. Chronić przed światłem i wilgocią.

Wytwórca: GLOBAL PHARMA CM SP. Z O.O. ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

Dystrybutor: Salvum Lab Sp. z o.o. Sp. k. ul. Jana Sobieskiego 53; 58-500 Jelenia Góra www.salvum.pl