Platfoma B2B

Logowanie dla Aptek

Przejdź do serwisu B2B

Formularz rejestracyjny

do platformy B2B dla nowych Aptek

Wypełnij formularz

Kontakt bezpośredni

Łukasz Karczewski
tel. 603 454 568
mail: lukasz.karczewski@salvum.pl
lub:

 wybrane PROMOCJE dla APTEK:


Protego Witamina C 1000 - TY wybierasz - proszek, tabletki musujące czy kapsułki

Protego Witamina C 1000 - TY wybierasz - proszek, tabletki musujące czy kapsułki

Sprawdź ofertę dla Aptek dostępną na Platformie B2B: tabletki musujące od 4,99 PLN netto a kapsułki za 3,49 PLN netto. Kapsułki są dodatkowo umieszcone w opakowaniu typu Display który ułatwia ekspozycję w Aptece.

NANOVIX SILVER GARDŁO spray z nanocząsteczkami Srebra

NANOVIX SILVER GARDŁO spray z nanocząsteczkami Srebra

także NOWOŚĆ NANOVIX SILVER KATAR spray do NOSA zawierający nanocząsteczki SREBRA aXonnite do stosowania wspomagająco w leczeniu stanów zapalnych spowodowanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe. Oferta zakupu dla Aptek widoczna jest po zalogowaniu do Platformy B2B. W ofercie dla Aptek mamy także NANOVIX GOLD SKIN krem regenerujący z nanocząsteczkami ZŁOTA - sprawdź na B2B.

GARDA MED - pastylki do ssania na Gardło

GARDA MED - pastylki do ssania na Gardło

GARDA MED to wyrób medyczny w postaci miękkich pastylek do ssania zawierający ekstrakt z porostu islandzkiego. Przy zakupie 10 opakowań GARDA MED x 60 pastylek - oferujemy cenę specjalną dla Aptek - 11,99 PLN netto.  

Protego Witamina D 2000 x 60 kapsułek - 5,99 PLN netto

Protego Witamina D 2000 x 60 kapsułek - 5,99 PLN netto

Oferta specjalna dla Aptek. Cena Protego Witamina D 2000 x 60 kapsułek to tylko 5,99 PLN netto! Na platformie internetowej dla Aptek B2B dostępna jest także oferta z innymi dawkami i inne formy Witaminy D3 ...

Formularz rejestracyjny B2B

* Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia Użytkownikowi dokonywanie zakupów za pośrednictwem Platformy B2B.

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Salvum LAB Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą Ul. Jana Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z Rejestracji i prowadzenia Konta na platformie B2B  . Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale uzupełnienie pól oznaczonych, jako „pola wymagane” jest konieczne do Rejestracji i prowadzenia Konta na platformie B2B.

* - pola wymagane