Platfoma B2B

Logowanie dla Aptek

Przejdź do serwisu B2B

Formularz rejestracyjny

do platformy B2B dla nowych Aptek

Wypełnij formularz

Kontakt bezpośredni

Łukasz Karczewski
tel. 603 454 568
mail: lukasz.karczewski@salvum.pl
lub:

 wybrane PROMOCJE dla APTEK:


Feminovit+DHA  plus  Feminovit Żelazo po groszu

Feminovit+DHA plus Feminovit Żelazo po groszu

Przy zakupie 10 opakowań produktu Feminovit+DHA Apteka może zakupić 10 opakowań Feminovit Żelazo po jednym groszu! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

NANOVIX SILVER SKIN spray na skórę

NANOVIX SILVER SKIN spray na skórę

NOWOŚĆ - NANOVIX SILVER SKIN spray na skórę zawierający nanocząsteczki SREBRA aXonnite to idealne rozwiązanie przy drobnych skaleczeniach, zadrapaniach, otarciach czy opażeniach słonecznych. Oferta zakupu dla Aptek widoczna jest po zalogowaniu do Platformy B2B W ofercie dla Aptek mamy także NANOVIX GOLD skin krem regenerujący z nanocząsteczkami ZŁOTA - sprawdź na B2B

Protego Elektrolity - Promocja 1+1 po groszu

Protego Elektrolity - Promocja 1+1 po groszu

Przy zakupie 28 opakowań Protego Elektrolity Lemon&Mint+ w cenie 7,19 PLN netto Apteka może zakupić 28 opakowań Protego Elektrolity Orange po groszu. Każde 28 opakowań TUB jest umieszczone na oddzielnej podstawce ułatwiającej ekspozycję produktów w Aptece. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Protego Witamina D 2000 x 60 kapsułek - 5,49 PLN netto

Protego Witamina D 2000 x 60 kapsułek - 5,49 PLN netto

Oferta specjalna dla Aptek. Cena Protego Witamina D 2000 x 60 kapsułek tylko 5,49 PLN netto! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Formularz rejestracyjny B2B

* Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia Użytkownikowi dokonywanie zakupów za pośrednictwem Platformy B2B.

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Salvum LAB Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą Ul. Jana Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z Rejestracji i prowadzenia Konta na platformie B2B  . Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale uzupełnienie pól oznaczonych, jako „pola wymagane” jest konieczne do Rejestracji i prowadzenia Konta na platformie B2B.

* - pola wymagane