zdjęcie nr 0

Diosmisal

Suplement diety

Suplement diety Diosmisal to produkt zawierający w swoim składzie diosminę i hesperydynę w postaci mikronizowanej frakcji flawonowej.

Diosmina i hesperydyna to naturalne związki organiczne zwane flawonoidami. Diosmisal przyczynia się do uzupełnienia diety w te składniki. Diosmina i hesperydyna zastosowane w preparacie Diosmisal zostały wcześniej poddane procesowi mikronizacji czyli rozdrobnienia cząstek. Proces ten w istotny sposób wpływa na lepsze wchłanianie składników z przewodu pokarmowego.

Diosmisal – jedna tabletka zawiera:

  • Diosmina mikronizowana 450 mg
  • Hesperydyna 50 mg

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu Diosmina

Diosmina

450 mg

Hesperydyna

50 mg

Opakowanie zawiera 60 tabletek.

Diosmina i hesperydyna to naturalne związki organiczne zwane flawonoidami. Diosmisal przyczynia się do uzupełnienia diety w te składniki.

Diosmina i hesperydyna zastosowane w preparacie Diosmisal zostały wcześniej poddane procesowi mikronizacji czyli rozdrobnienia cząstek.

Proces ten w istotny sposób wpływa na lepsze wchłanianie składników z przewodu pokarmowego.

Zaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety Diosmisal nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Ostrzeżenia:

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny przyjmowanie preparatu skonsultować z lekarzem. 

Opakowanie produktu Diosmisal zawiera 60 tabletek.

Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

 

Wyprodukowano w UE dla: Salvum Laboratories S. Zawadzki Sp. j. ul. Pionierska 23, 58-520 Janowice Wielkie.